استودیوی VooFoo: کنسول Xbox One X بصورت قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر از PS4 Pro است

[ad_1]

استودیوی VooFoo: کنسول Xbox One X بصورت قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر از PS4 Pro است

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GamingBolt، بتازگی مدیر استودیوی VooFoo سازنده‌ی عناوینی نظیر Mantis Burn Racing در گفتگو با WCCDTech توضیحاتی را در مورد سخت‌افزار کنسول جدید مایکروسافت داده است.

او در این مصاحبه بیان داشت: “بله سخت‌افزار Xbox One X واقعا جذاب است. این کنسول بطور اساسی قدرتمندتر از PS4 Pro است اما باید به قیمت کنسول توجه داشت و آن را مبنای مقایسه قرار داد. قیمت چیزی است که مشتریان را از این کنسول دور خواهد کرد هر چند باید کمی بیشتر صبر کنیم و از این بابت مطمئن شویم ولی با اطمینان می‌گویم که Xbox One X قویترین کنسول روی زمین است. در مورد توسعه بازی‌ها روی این کنسول نیز لازم است تا بگویم مایکروسافت با ساخت ابزار توسعه مخصوص، امر توسعه را بسیار راحت کرده است.”

برای توسعه عناوین کنسول PS4 Pro لازم است تا از برخی موارد کوچک مانند تاثیر جزییات و سایه‌زنی صرف‌نظر کنیم در عوض در مورد کنسول Xbox One X اوضاع کاملا متفاوت است و می‌توانیم جزییات بیشتری به بازی اضافه کنیم. ما برای کامپیوتر دو مقیاس (ضعیف و قوی) قرار می‌دهیم. برای این کنسول نیز لازم است تا چنین کاری انجام دهیم و این واقعا پیشرفت بزرگی است. برای نمونه در تنظیمات Extra کنسول Xbox One X، Anti-Aaliasing را برای کیفیت 4K افزایش می‌دهیم. در مقابل برای کنسول PS4 Pro باید از این مورد صرف‌نظر کنیم که البته از انجام دادن آن راضی هستیم چرا که در عمل پیکسل‌ها به قدری کوچک هستند که کمی تغییر دادن Anti-aliasing تاثیر چندانی نخواهد داشت. اما هنگامی که قادر به انجام آن هستیم می‌توانیم تصویری جدید با میزان وضوح و شفافیت بیشتر به‌وجود بیاوریم. زمان زیادی نیست که کار با این کنسول را آغاز کرده‌ایم و در حال جستجو برای یافتن گزینه‌های بیشتری هستیم و نمی‌خواهیم به شما قول قابلیت خاصی را بدهیم که نتوانیم ار عهده آن برآییم.”

سخت‌افزار Xbox One X قدرتمندتر از کنسول PS4 Pro است اما در ادامه‌ی این مصاحبه بحث به سمت محتوای انحصاری رفت و به این نتیجه رسیده شد که در حال حاضر نبود محتوای انحصاری قوی یکی از مشکلات اصلی Xbox One است و قدرت به تنهایی نمی‌تواند ضامن موفقیت یک کنسول باشد.

نظر شما در مورد این کنسول چیست؟ آیا با استقبال مردم روبه‌رو خواهد شد؟

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *